Черкащанин попався на незаконному вилові риби

14 грудня 2018, 19:00

Черкащанин попався на незаконному вилові риби

У четвер, 13 грудня, на Кременчуцькому водосховищі поблизу м. Черкаси було затримано чоловіка, який займався виловом водних біоресурсів. Чоловік виловив 10 штук товстолоба, приблизною вагою 25 кг.

На правопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області для фіксування факту правопорушення. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Зазначимо, що порушення правил рибальства тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Вгору