На Черкащині виплачують разову грошову допомогу ветеранам

22 квітня 2019, 22:19

На Черкащині виплачують разову грошову допомогу ветеранам

На Черкащині вже більше, ніж 27 тисячам ветеранів та постраждалих унаслідок нацистських переслідувань перерахували грошову допомогу до 5 травня. Про це повідомляє директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало, пише "Дзвін".

Загальна сума виплат, за його словами, на сьогодні сягає 38,5 млн грн.

Нагадаємо, згідно з постановою Черкащині передбачили майже 50 млн грн такої щорічної фінансової допомоги для майже 36 тисяч одержувачів.

– Для виплати допомоги ветеранам силових структур, які не є пенсіонерами, налагоджений зв’язок із відповідними організаціями, – розповідає Руслан Чикало. – За поданими документами проводять підготовчу роботу, особливість якої полягає в тому, що для окремої категорії осіб, зокрема, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО працездатного віку, обов’язковою умовою є особисте звернення. Списки учасників бойових дій, які не є пенсіонерами, ще надходять від військових комісаріатів та органів соціального захисту. Очікувана їхня чисельність становить близько 12 тис. осіб.

Зауважимо, робота щодо подальшої виплати допомоги триває. Згідно із законом видача щорічної разової грошової допомоги до 5 травня триватиме до 30 вересня.

Читайте такожНа Черкащині можна безкоштовно пообідати в соціальній їдальні.

Коментарі

Вгору