На Черкащині субсидії отримують майже 180 тисяч родин

16 грудня 2018, 19:57

На Черкащині субсидії отримують майже 180 тисяч родин

У Черкаській області майже 178 тисяч сімей одержують субсидії. Перерахунок їх на опалювальний період без звернення вже завершили. Водночас нарахування призначають і за новими зверненнями. Наразі здійснено розрахунки понад 44 тисячам родин. Про це зазначає директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. 

За його словами, зміни стосуються терміну, на який призначається субсидія. Відтепер, як було раніше, її призначатимуть з місяця звернення до кінця опалювального періоду. Врегульовано й питання призначення субсидії на понаднормову площу житла – шляхом збільшення категорій, яким передбачено таке право.

– Вирішено також питання призначення субсидії домогосподарствам з великою площею житла, оскільки враховуватиметься не загальна, а лише опалювальна площа, – зазначив Руслан Чикало. – Надано й можливість призначення такої допомоги домогосподарствам, у складі яких є заробітчани, котрі перебувають за кордоном та інше. У цілому ж такі зміни дали можливість скористатися субсидіями більшій кількості домогосподарств області.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору