У лісгоспі на Черкащині триває активна реалізація новорічних ялинок

16 грудня 2018, 18:25

У лісгоспі на Черкащині триває активна реалізація новорічних ялинок

У Смілянському лісгоспі триває активна реалізація новорічних ялинок. Також на початку тижня лісівники облаштували традиційний ялинковий ярмарок у самій Смілі. Крім того, продаж новорічних дерев відбувається у всіх лісництвах підприємства.

У лісгоспі на Черкащині триває активна реалізація новорічних ялинок

Смілянські лісівники задовольнять ялинковий попит навіть найбільш вибагливих споживачів – ялинки, сосни різної величини та розмірів, є також ялинки у контейнерах, в тому числі й блакитні ялинки. І весь цей асортимент за цінами виробника. Загалом Смілянський лісгосп цьогоріч має для реалізації понад три тисячі новорічних ялинок.

Лісівники нагадують, що  всі новорічні ялинки вирощені на спеціально призначених для цього плантаціях. Легально заготовлена ялинка повинна бути промаркована. Таке маркування містить індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який вноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки чи бирки, які прикріплені до ялинок, на сайті http://www.ukrforest.com. або через мобільний додаток yalynka.info.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору