Канівські депутати звинувачують Скічка у зневазі до виборців

09 грудня 2019, 17:01

На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проєкт рішення «Про звернення до Голови ВРУ, народних депутатів України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата Олександра Скічка. Обранці вважають неприпустимим народному депутату зневажливо ставитися до свого виборчого округу та думки виборців. Про це йдеться у відповідному проєкті рішення та додатку до нього на сайті Канівської міської ради.

У тексті звернення канівських депутатів йдеться про те, що громади 197 виборчого округу через органи місцевого самоврядування зверталися до Президента України, ВРУ, Кабінету Міністрів України з вимогою не запроваджувати вільний продаж земель сільськогосподарського призначення.

І Канівська міська рада 24 жовтня цього року одностайно звернулася до керівництва країни щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Та попри волю представників громад округу, народний депутат України Олександр Скічко все одно віддав свій голос за цей законопроєкт, ігноруючи своїх виборців.

- Просимо Голову Верховної Ради України зачитати це звернення з президії Верховної Ради України для публічного висвітлення ставлення Народного депутата України до своїх виборців, - йдеться в документі.

Відповідне звернення депутати Канівської міської ради розглянуть на сесії 19 грудня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору