Найближчим часом на Черкащині очікується похолодання

23 жовтня 2018, 16:18

Найближчим часом на Черкащині очікується похолодання

Найближчі дві доби погоду Черкащини формуватимуть атмосферні фронти циклону з Балтики. Очікуються дощі, помірний, місцями сильний вітер.

Хмари та приток прохолодного повітря зведуть до мінімуму сонячний прогрів, тому температура впродовж доби зміниться мало: вночі очікується 3...5º, вдень 7...9º.

Баричний "ліфт" опустить черкащан на саме дно. Атмосферний тиск за найближчу добу впаде до 732 мм рт ст. Звідси: нездужання, сонливість, неуважність, гіпертонія, спазми судин тощо.

Щоб організм як можна менше реагував на зміни погоди необхідно зміцнювати своє здоров’я всіма доступними засобами: здоровий спосіб життя, правильне харчування, повноцінний відпочинок, прогулянки на свіжому повітрі, загартовуючі процедури, курси підтримуючої терапії та зниження фізичних навантажень у такі дні для хворих із хронічними захворюваннями.

Збалансоване харчування сприятиме зміцненню імунітету. В такі дні краще скоротити вживання м’яса, жирних і смажених продуктів, зовсім відмовитися від гострих приправ, віддавши перевагу молочної і рослинної їжі.

Вживання свіжих продуктів, що містять ненасичені жирні кислоти, корисні мікроелементи і вітаміни (А і С – в першу чергу) або відповідних аптечних вітамінних комплексів допоможе зробити організм менш вразливим при зміні метеоумов.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного гідрометцентру

Найближчим часом на Черкащині очікується похолодання

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору