На Черкащині браконьєр наловив карасів на півтори тисячі гривень

24 січня 2020, 21:31

Біля Лесьок Черкаського району селянин поставив сітки і спіймав 92 карася, – повідомляють в управлінні державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області.

Сітки чоловік ставив, плаваючи на гумовому човні у підводному каналі до насосної станції с. Леськи Черкаського району (Леськівська канава). Загальна сума шкоди державі становить 1 564 грн.

Відносно даного громадянина складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який у подальшому буде направлено до суду, а вся вилучена риба передана до рибоприймального пункту.

Цього ж дня, але вже в іншому місці, на р. Вільшанка поблизу кооперативу «Якір» в Лозівку Черкаського району держекоінспектори встановлено факт браконьєрства: громадянин ловив рибу двома мисиновими сітками: карась – 103 шт., плоскирка – 2 шт., судак – 1 шт., щука – 4 шт., лин – 2 шт., лящ – 1 шт. Відносно порушника складено протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП та обраховано збитки, загальна сума яких становить 4 тис. 97 грн. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору