На Черкащині борються з тіньовим ринком продажу

18 лютого 2020, 18:32

Фото тематичне

Протягом січня – лютого 2020 року проведено 23 фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами перевірок застосовано 4,1 млн.грн. фінансових санкцій за порушення порядку продажу пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран, зауважив що продовжується спільна робота по проведенню заходів, спрямованих на виявлення та припинення діяльності нелегальних АЗС/АГЗП, розташованих на території області.

Так, працівниками ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Черкаській області під координацією Прокуратури Черкаської області та спільно з Управлінням Служби Безпеки України в Черкаській області з початку 2020 року по 17 лютого п.р. проведено 20 перевірок суб`єктів господарювання за місцем провадження діяльності АЗС/АЗГП, за результатами яких:

- встановлено 12 фактів реалізації пального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій у розмірі 4,0 млн.грн.;

- добровільно припинили свою діяльність та демонтовані власниками 12 АЗС та АГЗС, які здійснювали свою діяльність без необхідних дозвільних документів;

- складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 та ч. 5 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності);

- з незаконного обігу вилучено 278,7 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 6,4 млн. гривень.

За інформацією із пресслужби ГУ ДПС у Черкаській області

Коментарі

Вгору