На Черкащині судитимуть чоловіка, який “нарубав” більш ніж на 22 тисячі гривень

18 лютого 2020, 18:01

фото тематичне

Установлено, що чоловік в січні 2020 року на Канівщині за допомогою бензинової пили здійснив незаконну порубку 12 дерев породи «акація». Цим завдав істотної шкоди інтересам держави в особі сільської ради на суму 22050 грн. 17 лютого чоловіку оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Після цього, продовжив розпилювання зрізаних дерев на менші колоди, які поскладав на купи з метою подальшого завантаження та вивезення. За допомогою автомобіля частину деревини перевіз до м. Канева, але був виявлений працівниками поліції.

Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу, що заподіяло істотну шкоду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Досудове розслідування триває, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

За інформацією із пресслужби Золотоніської місцевої прокуратури

Коментарі

Олена сказав:

Так, нарубати на 22 тисячі – це злочин. А як щодо тих, хто рубає на мільйони та ешелонами вивозить ліс на продаж за кордон? Нам просто демонструють по ТБ ці завантажені вагони, показують голі від вирубки місця та виступ з піною біля рота пана Ляшко, ЩО ж у нас робиться! А людину, що зрубала 12 (дванадцять!) дерев, будуть судити. Отакі у нас справи…

Вгору