На Черкащині запобігли незаконному відчуженню активів цукрового заводу вартістю 43 млн грн

25 січня 2017, 17:59

1446284912

У ході розгляду справи про банкрутство ТОВ "ВІГ-Жашківський цукровий завод", до якої здійснено вступ прокуратурою Черкаської області, у березні минулого року визнано недійсними результати аукціону та договір купівлі - продажу цілісних майнових комплексів цукрового заводу, які перебували в іпотеці державного банку, вартістю 43 млн. грн. за ціною 4,3 млн. грн.

Завдяки принциповій позиції прокуратури господарським судом Черкаської області надано належну оцінку факту незаконного відчуження у складі майна банкрута гуртожитків та трансформаторних підстанцій, які обслуговують м. Жашків. Вказана позиція підтримана Київським апеляційним господарським судом, яким відхилено апеляційну скаргу арбітражного керуючого.

Однак, у червні 2016 року Вищим господарським судом за касаційною скаргою зацікавлених осіб вказані судові рішення скасовані, справу повернуто на новий судовий розгляд.

Органами прокуратури докладено значних зусиль до відстоювання правової позиції на захист державних інтересів, які не були марними -  у вересні минулого року результати аукціону та договір купівлі – продажу майна Жашківського цукрового заводу повторно визнано недійсними господарським судом Черкаської області. У листопаді судове рішення залишено в силі Київським апеляційним господарським судом та у січні поточного року у справі поставлено крапку Вищим господарським судом України.

Об'єкти житлового фонду та комунальної інфраструктури належить повернути у ліквідаційну масу банкрута та передати до комунальної власності міста Жашків.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області                                            

Поділитись

Коментарі

Вгору