На Черкащині за вихідні використали понад 600 тонн протиожеледної суміші

23 січня 2017, 16:48

сніг

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка асфальтового покриття на автодорогах області загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 20 по 23 січня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялася. Загалом, за три доби було використано понад 600 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг на основних напрямках руху.

Впродовж трьох діб до обробки асфальтового покриття та на боротьбу із зимовою слизькістю на автодорогах області загального користування залучалося 25 піскорозкидувачів, 4 трактори та автогрейдери, 20 навантажувачів, до робіт на дорогах залучалося понад 60 автодорожників. Вранці 16 січня у черговому режимі роботи перебували 74 одиниці техніки та 100 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 23 січня, роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються.

Станом на ранок 23 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору