На Черкащині виявили понад 130 іноземців, які порушили правила перебування в Україні

19 листопада 2017, 12:57

З початку проведення заходів правоохоронцями спільно з працівниками Державної міграційної служби виявлено 44 нелегальних мігранти, також виявлено 136 іноземців та осіб без громадянства, які порушили правовий статус іноземців,  інформує сектор комунікації ГУ НП в Черкаській області.

В рамках проведення загальнодержавної операції «Мігрант» поліцією Черкащини спільно з ДМС здійснюютьперевірку грально-розважальних закладів, речових, продовольчих ринків, місць тимчасового проживання іноземців: гуртожитків, готелів.

Загалом, в рамках операції спільно з Державною міграційною службою області складено 136 протоколів про адміністративні правопорушення, з них: за ст. 203 КУпАП – 106, за ст. 204 – 1, за ст. 205 - 29.

Територіальними підрозділами ГУНП в Черкаській області надіслано 45 подань до УДМС в Черкаській області, зокрема, відносно 4 осіб направлено поданняпро скорочення строку тимчасового перебування та території України, з якихзадоволено 4 таких подання, відносно 38 іноземців та осіб без громадянства направлено подання про примусове повернення в країну походження, за результатами розгляду яких 38 подання задоволено та відносно 3 – направлено подання про заборону в’їзду іноземців та осіб без громадянства, зяких 3 задоволено.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору