На Черкащині відкрили нову філію гемодіалізу

27 серпня 2016, 19:23
tsentr-gemodializu-01

Фото із сайту zolotonosha.ck.ua

Хворим на ниркову недостатність більше не доведеться тричі на тиждень їздити з лівобережних районів Черкащини до обласного центру. Життєво необхідну процедуру з очищення крові вони отримуватимуть ближче до дому. У Золотоноші відкрили філію відділення нефрології та діалізу обласної лікарні, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

У ній – усе по-сучасному та за європейськими стандартами. Від ремонту – до обладнання. Розташували філію у приміщенні Золотоніської центральної районної лікарні.

– Відповідно до європейських стандартів, відстань між домом пацієнта і місцем, де він отримує гемодіаліз, не повинна перевищувати 25 км. Ми прагнемо максимально наблизитися до цього показника. Створення золотоніської філії є черговим кроком до реалізації цієї мети. Ми вже маємо такі філії обласного відділення діалізу в Умані та Звенигородці. На черзі – Городище чи Корсунь. Зараз фахівці аналізують, - зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Золотоніська філія – результат співпраці обласної влади з компанією «Фрезеніус». Вона подбала про ремонт, обладнання, а також навчання персоналу.

IMG_1710

Фото: прес-служба ОДА

Нині в золотоніській філії вже надають допомогу 25 пацієнтам із лівобережних районів.

– Апарати «штучної нирки» тут найсучасніші, – говорить головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник. – Їх у цій філії 9. Тобто, працюючи в кілька змін, ми зможемо обслуговувати 30 пацієнтів. Цього зараз удосталь. Найголовніше, що хворі задоволені якістю послуг.

Загалом в області гемодіаліз отримують понад 250 хворих на ниркову недостатність.

Поділитись

Коментарі

Вгору