Чого досягли та про що мріють черкаські ровесники Незалежності

27 серпня 2016, 18:24

1472064315_d89cf5e44d06b6dcf7ecaa243d325421e7124b16

Ровесники Незалежності України мріють  одружитися, виховати справжніх патріотів, хочуть об’їхати увесь світ, але працювати збираються в рідному місті. Про те, чим живуть ровесники нашої держави, пише «Нова Доба».

1472063364_daryna-podolyan

ДАРИНА ПОДОЛЯН
Освіта: закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, за спеціальністю редактор-видавець.

Місце роботи, професія: координатор проектів громадської організації «Промолодь».
Сімейний стан: заміжня.

Захоплення: творити і провокувати зміни навколо.

Мрії та прагнення: зробити довіру й чесну співпрацю нормою у нашому суспільстві.
Здобутки, якими пишається: не маю звички пишатися, просто щаслива, що живу в час змін, викликів і можливостей. Непростий, але дуже цікавий, де кожен день дає шанси власними силами впливати на майбутнє своє і свого оточення.

1472063413_kovbosha

ОКСАНА КОВБОША
Освіта: Чорноморський державний університет імені Петра Могили, соціологія.

Місце роботи, професія: тимчасово не працюю. Депутат Черкаської обласної ради, партія ВО «Свобода».
Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: рукоділля.

Мрії та прагнення: мрію створити велику й щасливу українську родину та виховати справжніх патріотів, якими пишатимуся не тільки я, а й Україна.

Здобутки, якими пишається: серед особистих досягнень пишаюся тим, що одного разу вирішила – відтепер з моїх вуст лунатиме лише українська мова, як би складно це не було на рідній зросійщеній Миколаївщині. І от уже протягом більш як шести років це стало для мене звичним.

1472063407_syvokin

МИКОЛА СИВОКІНЬ
Освіта: закінчив Черкаський державний технологічний університет, за спеціальністю промисловий дизайн.

Місце роботи, професія: керівник АРТ-відділення у меблевій фірмі.
Сімейний стан: одружений, має сина.

Захоплення: цікавить все, що стосується сфери дизайну, полюбляю риболовити.

Мрії та прагнення: разом із сім’єю об’їхати увесь світ.

Здобутки, якими пишаєтеся: пишаюся всіми своїми досягненнями за роки студентства. А особлива моя гордість – дружина та син!

1472063343_maryna-gych

МАРИНА ГИЧ
Освіта: закінчила Черкаський інститут банківської справи, магістр.

Місце роботи, професія: заступник керівника відділення ПАО «А-Банк»
Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: раніше займалася баскетболом, ще коли навчалась в інституті. Зараз люблю відвідувати театр, дивитися кіно, у майбутньому планую розпочати заняття спортом, хоча б ходити до спортзалу.

Мрії та прагнення: мрію найближчим часом вийти заміж, подорожувати не лише Україною, а й за кордоном. Також прагну кар’єрного росту, адже мені подобається працювати в банку і я хочу вдосконалюватися на цьому напрямку.

Здобутки, якими пишається: я пишаюсь тим, що почала працювати з 18-річного віку й сама заробляла гроші. Також зараз, у своєму віці, я уже замкерівника відділення, це теж немало важливо.

1472063637_14037557_1104018853007499_1400744730_o

ВАЛЕНТИНА ЖАДАН
Освіта: у 2013 році закінчила ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, ННІ економіки і права, маю диплом магістра з економічної теорії.

Місце роботи, професія: третій рік працюю спеціалістом з обслуговування клієнтів у ПриватБанку, найбільшому банку України. Починала свою банківську діяльність у відділенні ПриватБанку в с. Леськи, наразі працюю в одному з найбільших відділень м. Черкаси.
Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: захоплююся танцями різних напрямків та спортом. Вільний час проводжу з друзями, займаюся фітнесом.

Мрії та прагнення: у найближчому майбутньому бачу себе успішною та незалежною особистістю. Хотілося б також більше подорожувати, адже в світі є багато цікавого, а подорож – це завжди нові враження, відкриття та знайомства.

Здобутки, якими пишається: щиро пишаюся тим, що живу в Україні та роблю внесок в те, щоб наша країна стала кращою.

1472063417_sered1

 

ЮЛІЯ СЕРЕДА
Освіта: Дніпропетровська державна медична академія.

Місце роботи, професія: лікар-інтерн акушер-гінеколог Черкаської обласної лікарні.
Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: багато часу присвячую навчанню та освоєнню професії. Вивчаю медичну літературу та наукові публікації вітчизняних і зарубіжних науковців. Вільний час проводжу в сімейному колі.

Ваші мрії та прагнення: після проходження інтернатури стати висококваліфікованим лікарем акушером-гінекологом і працювати у рідному місті. Попрацювавши у Дніпропетровському пологовому будинку №1, під час навчання в академії, я зрозуміла, що ця професія є моїм покликанням в житті. Мала нагоду побувати у медичних клініках за кордоном і побачити, як працюють тамтешні медики. Після цього мрію покращити роботу медичних закладів України: сприяти забезпеченню новітнім обладнанням лікарень, осучасненню методів діагностики та лікування.

Здобутки, якими пишається: найбільшим моїм досягненням поки що є отримання диплома лікаря. А пишаюся і горджусь я тим, що маю можливість проходити інтернатуру в Черкаській обласній лікарні, де своїм безцінним досвідом і знаннями зі мною діляться висококваліфіковані спеціалісти, лікарі акушери-гінекологи Н.М. Лакуста, М.Ю. Пікуль, Н.А. Єрмолович.

1472063357_pomoynyckyy
МАКСИМ ПОМОЙНИЦЬКИЙ
Освіта: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Маю дві освіти: філологічну (іноземні мови) та правову (інтелектуальна власність).

Місце роботи, професія: працюю в Першій міській гімназії на посаді керівника гуртка «Скаути» (ВМГО «Національна організація скаутів України»), Головним секретарем змагань у ВГО «Федерація Фунакоші Шотокан Карате», фрілансер.

Сімейний стан: не одружений, поки що.

Захоплення: подорожі Україною, бо в нас є що подивитись. Люблю займатись тим, що добре вмію.

Ваші мрії і прагнення: мрію змінити Україну на краще, а прагну працювати в царині освіти для покращення рівня освіченості громади в усіх куточках країни.

Здобутки, якими пишається: пишаюсь тим, що завдяки різним випадковим і розміреним діям я є тим, ким є і на цьому не зупинятись. Найбільше досягнення – я переборов страх сцени, після чого почав проводити Open Speking Club та роботу на різних форумах у якості модератора. 25 років – це тільки початок...

1472063397_maksym-kolisnyk

МАКСИМ КОЛІСНИК
Освіта: магістр філософії, філолог англійської мови, навчався в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького.

Місце роботи, професія: аспірант Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Зараз пишу дисертацію з релігієзнавства, викладаю англійську мову.

Сімейний стан: неодружений.

Захоплення: займаюся айкідо 7 років.

Мрії та прагнення: створити щасливу сім’ю, влаштуватися на роботу, яка приносила б задоволення та користь суспільству, відкрити приватну школу з вивчення англійської мови. А ще мир у нашій країні. У 2014 році в зоні АТО загинув мій однокласник Богдан Каравайський. Таке не повинно відбуватися ні в нашій Україні, ніде в світі.

Здобутки, якими пишається: зміг самотужки за підручниками та через Інтернет вивчити англійську мову.

1472063360_migalenko

АНАСТАСІЯ МІГАЛЕНКО
Освіта: навчалася на повара.

Місце роботи, професія: продавець-консультант у магазині «Justini».
Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: займаюся у тренажерному залі, обожнюю відпочинок на природі з друзями.

Мрії та прагнення: здійснити стрибок з парашутом.

Здобутки, якими пишається: пишаюся тим, що закінчила навчання у технікумі з червоним дипломом.

1472063385_yuliya-dzyubenko

 

ЮЛІЯ ДЗЮБЕНКО
Освіта: Черкаський національний університет ім. Б Хмельницького, історик-філософ.

Місце роботи, професія: навчаюся в аспірантурі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, спеціальність: «Історія України».

Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: кінематограф, пишу наукову роботу за темою «Український кінематограф 50-60 рр.», люблю читати книжки, улюблена «Сад Гетсиманський» І. Багряного.

Мрії та прагнення: захистити дисертацію, побувати на Кубі, побудувати життя, де б робота й сім’я гармонійно поєднувалися.

Здобутки, якими пишається: подорож до Риму.

1472063386_podatkova

 

АННА СТРОГАЛОВА
Освіта: Київський національний університет ім. В. Гетьмана, фінанси та кредит.

Місце роботи, професія: головний державний інспектор відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління ДФС у Черкаській області.

Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: люблю подорожувати, цього року побувала в Грузії, також подобається займатися кулінарією.

Мрії та прагнення: хочу створити міцну сім’ю й виховати дітей.

Здобутки, якими пишається: живу в гармонії з собою і ніколи не роблю нічого нехорошого.

1472063414_polismen

 

РУСЛАН ЗАДОРОЖНІЙ
Освіта: зараз навчаюся на заочному відділенні в Національній академії внутрішніх справ України.

Місце роботи, професія: старший сержант поліції батальйону поліції особливого призначення.

Сімейний стан: одружений, маю доньку Крістіну.

Захоплення: на хобі лишається дуже мало часу, адже маю щільний графік роботи, тому вистачає часу лише на заняття спортом.

Мрії та прагнення: хочу досягти кращих результатів у роботі, фізичній та власній самопідготовці, успішно закінчити навчання, тому готовий працювати над собою на всі 100%. Також дуже хочу, щоб в Україні нарешті настав мир і між людьми було взаєморозуміння.

Здобутки, якими пишаєтеся: я пишаюсь тим, що захищав Україну в зоні проведення антитерористичної операції. Ми їздили кілька разів у 2014 і 2015 роках. Був у Авдіївці, Георгіївні, Новому Айдарі, Маріуполі.

1472063386_nosolenko

 

ІННА НОСОЛЕНКО
Освіта: магістр фізичного виховання Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Місце роботи, професія: тренер з фітнесу, акробатики, гімнастики, спортивних танців. Інструктор у спортивному залі «MATRIX».

Сімейний стан: неодружена, маю дворічного сина.

Захоплення: на хобі часу не лишається, оскільки увесь вільний час займають заняття спортом.

Мрії та прагнення: виховувати чемпіонів. Ви навіть не уявляєте, яке задоволення для тренера спостерігати за тим, як його вихованці, які ще наче вчора були 7-річними малюками, дорослішають і піднімаються на п’єдестал. Це набагато важливіше й почесніше, ніж досягати чогось самому.

Здобутки, якими пишаєтеся: спортивними перемогами. Я – призер Чемпіонату світу з фітнесу за версією Федерації FBB та срібний призер Чемпіонату України з фітнесу.

1472063355_maglevanyy-foto

 

АРТЕМ МАГЛЕВАНИЙ
Освіта: закінчив Національну академію внутрішніх справ України, у місті Києві, за спеціальністю правознавство.

Місце роботи, професія: ДПРЧ2 (державна пожежно-рятувальна частина №2) Управління ДСНС у Черкаській області, рятувальник.

Сімейний стан: зустрічаюся з дівчиною.

Захоплення: люблю грати у футбол, захоплююся рибальством та полюванням.

Мрії та прагнення: хочу мати міцну родину, продовжувати працювати та розвиватися у своїй професії.

Здобутки, якими пишаєтеся: пишаюся тим, що маю можливість щоденно допомагати людям, працюючи рятувальником.

1472064166_qpqwof7ta2u
НАТАЛІЯ БАРАБАШ
Освіта: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, видавнича справа.

Місце роботи, професія: верстальник, дизайнер.

Сімейний стан: незаміжня.

Захоплення: хенд-мейд.

Мрії та прагнення: Хотіла б інвестували у розробку та виготовлення протезів рук, ніг.

Здобутки, якими пишаєтеся: Умію долати лінощі.

Поділитись

Коментарі

Вгору