На Черкащині ціни на “золоті” ягоди та фрукти б’ють рекорди (відео)

30 червня 2017, 09:02

Ціни на ягоди цьогоріч неабияк кусаються. Сезон полуниці вже завершується, а черкасці ще вдосталь нею і не посмакували. Від полуничного варення більшість господинь цьогоріч взагалі відмовились. Адже віддати майже півсотні гривень за кілограм "вітамінів" спроможні не всі, повідомляє "ЧСН".

- Двісті грамів малинки до сніданку аби поласувати самій та пригостити сімю, - розповідає черкащанка. Чекати на спад ціни сенсу не бачить, адже так можна і весь ягідний сезон прогавити.

Покупці обходять намети в пошуках дешевшого товару. За кілограм полуниці їм доведеться викладати майже 40 кревних,за черешню правлять від 35 гривень,найдешевша– вишня – її готові віддати за 15 гривень.За таких цін про консервування мова взагалі не йде.

Ціни на цукор теж "поповзли" догори, скаржаться містяни. За таких умов, кожна півлітрова баночка джему буде "золотою".

Минулоріч ціни на ягоди й фрукти були вдвічі менші, розповідають продавці. Пояснюють – несприятливіпогодні умови – пізнізаморозки, засуха та град знищили майже весь врожай. Тож прогнозують, що на суттєве здешевшання чекати не слід.

Якщо заготовити на зимудекілька баночок ароматного варення вам не по кишені, варто хоча б наїстися свіжих ягід та фруктів, радять дієтологи.

Вгору