На Черкащині середня зарплатня перевищує 7 тисяч гривень

05 лютого 2018, 18:04

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у грудні 2017 р. становила 7267 грн, що у 2,3 разу вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн) і склала 113,8% до листопада 2017 р. та 142,8% до грудня 2016 р., інформує Головне управління статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,5 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 66% від середнього рівня по економіці.

Ольга сказав:

Хоч би побачити, скільки це – 7 тисяч гривень? Одного гаманця замало? )) Статистика – страшна річ. Маса людей навіть і не мріє про 7 тисяч зарплатні, а по статистиці вони їх МАЮТЬ!

Cocos сказав:

От вы шо дети малые внатуре, 14 бумажек по 500 грн. Ваще смех, я столько за неделю колошматю. Благо пасаны помогают – трудятся по вечерам на югах соли толкают школоте.

газ сказав:

ХОЧЕШЬ побачити? Залiзь в кишеню к ДУПАТЕТАМ

Нестор сказав:

Кому как повезло. Кто как устроился.
Зачастую зарплата неадекватна уровню выполняемой работы и профессионализму исполнителя (как в сторону увеличения, так и уменьшения)
Так что в наше тяжелое время часто всё зависит от способностей искать и выгрызать. Или умения себя продать (если наемный работник). Или умения обмануть. Увы.

Вгору