У Черкасах навчатимуть, як стати бізнесменом

05 лютого 2018, 17:39

Фото: прес-служби ОДА

Вже за місяць в Черкасах розпочне свою роботу Школа малого та середнього підприємництва. На сьогодні вже надійшло близько 30 заявок від бажаючи отримати бізнес-освіту. Всього взяти участь в навчанні зможуть 27-30 осіб. Про це сьогодні повідомили на прес-конференції в Черкаській ОДА.

- В Черкасах, як і в більшості міст України існує проблема з бізнес-освітою. Саме тому зараз ми представляємо першу Школу малого та середнього підприємництва, — сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. - Очікується, що протягом року на Черкащині таких шкіл буде вже декілька.

Проект реалізується за кошти Черкаської ОДА та підтримки фонду Василя Хмельницького “K.Fund”.

Школа малого та середнього підприємництва в Черкасах - це вже третя школа в Україні. Подібні вже діють в Білій Церкві та Харкові.

Варто додати, що варість навчання становить 1 тисяч гривень. Як зазначають організатори, це зроблено для того, щоб підприємці мали відчуття відповідальності та отримали додатковий стимул під час навчання.

— Ми підібрали команду викладачів, які працюють в провідних бізнес-школах та мають власні успішні бізнес-практики, — розповідає керівник Школи малого та середнього підприємництва Лідія Пащук.

За її словами, навчання в школі відбувається наступним чином: спершу відбираються найвмотивованіші претенденти, потім відбуваються інтенсивні навчання в форматі бізнес-тренінгів.  Далі - три тижні консалтингів, за результатами якого проходить запис бізнес-планів.

Навчання в Черкаській Школі малого та середнього підприємництва розпочинається 19 березня.

Заявку на участь в ній можна подати до кінця лютого.

 

 

Вгору