На Черкащині піротехніки знищили 10 вибухонебезпечних предметів

13 квітня 2017, 20:32

11 квітня у лісовому масиві поруч села Благодатне, Золотоніського району, місцевим населенням було виявлено 10 підозрілих предметів, що за зовнішніми ознаками були схожі на вибухонебезпечні. Про знахідку мешканці села негайно повідомили до Служби порятунку за номером «101», інформує Управління ДСНС України у Черкаській області.

Сапери Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Черкаській області, що прибули на місце виклику ідентифікували знайдені боєприпаси, як мінометні міни калібром 82 мм. Згодом, після дослідження підозрілої території сапери вивезли знайдені боєприпаси на спеціальний полігон де їх знищили шляхом підриву.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів рятувальники просять повідомити про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Коментарі

Вгору