У Черкасах хочуть висловити недовіру директору департаменту архітектури та містобудування

05 жовтня 2017, 07:40

Проект рішення "Про заслуховування пояснень та висловлення недовіри директору департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Савіну Артуру Олександровичу" з’явився на сайті міськради. Документ зареєстрував "свободівець" Іван Косенко, інформує vikka.ua.

Відповідно до проекту рішення, недовіру Артуру Савіну хочуть висловити у зв’язку з неналежним виконанням обов’язків директора, систематичному порушенні Конституції та Законів України.

Також проектом передбачено дати міському голові Черкас Анатолію Бондаренку в тижневий термін розглянути питання щодо звільнення чиновника, а також звернутися до правоохоронних органів щодо притягнення до відповідальності Савіна.

Появі такого проекту передувало схвалення містобудівних умов для забудовників Митниці. У дозволах, які видав Артур Савін, знайшли майже три десятки невідповідностей.

"За результатами позапланової перевірки, проведеної УДАБІ у Черкаській області на виконання наказу ДАБІ України від 29.08.2017 № 1349, було виявлено 29 порушень у наказах директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Савіна А.О. №№ 145, 146 від 25.05.2017 та №№ 149,150,151 від 26.05.2017. Це може свідчити про професійну непридатність та некомпетентність або злочинний умисел Савіна А.О", – йдеться у пояснювальній записці.

Варто зазначити, що у порядку денному засідання сесії, яке заплановано на завтра, цього питання поки що немає.

 

Поділитись

Коментарі

Олександр сказав:

Те що він вирішує свої особисті питання це факт, а про містобудування він взагалі не переймається.

Вгору