На Черкащині пенсіонери зможуть звіряти суму своєї пенсії в он-лайн режимі

27 липня 2018, 21:03

На Черкащині пенсіонери зможуть звіряти суму своєї пенсії в он-лайн режимі

У Пенсійному фонді України триває робота щодо запровадження сучасних дистанційних форм обслуговування громадян та розширення можливостей веб-порталу електронних послуг для населення. Про це повідомили на колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України, пише "Економіка сьогодення".

Наразі на Черкащині налічується 409,3 тисячі пенсіонерів (це на 2300 осіб менше, ніж минулого року). Зростає кількість жителів області, які зареєстровані на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України — їх уже до 35 тисяч. Завдяки цьому громадяни, які працюють, мають доступ до своїх щомісячних даних про заробіток і страхові внески, сплачені роботодавцями.
З травня 2018 року запроваджене SMS-інформування: понад 2 тисячі жителів області, які замовили цю послугу, щомісяця одержують на телефон повідомлення про сплачені страхові внески та факт зарахування стажу. Щоб зареєструватись на веб-порталі, необхідно особисто звернутися до Пенсійного фонду з паспортом та ідентифікаційним кодом і одержати код для реєстрації на порталі.
Пенсіонери через веб-портал регулярно можуть звіряти суму своєї пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, індексації. З липня поточного року надається нова послуга з отримання в он-лайн режимі довідок з QR-кодом, за допомогою якого можна отримати витяг із реєстру застрахованих осіб, довідку про доходи пенсіонера.
А щоб послуги фахівців були доступні навіть у віддалених селах, Пенсійний фонд розширює мережу пунктів обслуговування громадян: прийом здійснюється в 14 об’єднаних територіальних громадах області та в 34 агентських пунктах при сільських радах, комітетах самоорганізації населення міста Черкаси.
Тільки в Черкасах 12 послуг Пенсійного фонду можна отримати за адресами: вул. Хрещатик, 195 (Черкаський відділ обслуговування громадян №1, №2), вул. Припортова, 10 (Черкаський відділ обслуговування громадян  №3), вул. Вернигори, 17 (Черкаський відділ обслуговування громадян №4), в агентських пунктах у комітетах самоорганізації населення мікрорайонів «Хімселище», Південно-Західний та Дахнівський.
Гость сказав:

Ну звісно, в нас же всі пенсіонери продвинуті інтернет користувачі, особливо з тих кому за 70 ха-ха-ха.

aleksander сказав:

А в них е IНТЕРНЕТ???

Гость сказав:

Ну звісно, особливо в селах, пенсіонери сутками в інтернет кафе сидять, а Ви і не знали😂😂😂,шутка звісно, завжди якусь херню придумають.

Марія сказав:

Сумно за молодь. По коментарям видно, що з інтелектом проблема.

Гость сказав:

За пенсіонерів посумуй, інтелектуалка.

Вгору