На Черкащині набиратимуть контрактників для служби у військово-морських силах

04 липня 2016, 19:37
Фото: Про все

Фото: Про все

Триває комплектування збройних сил військовослужбовцями за контрактом. Вже доведено плани на липень. Зокрема, Черкаська область повинна забезпечити 320 контрактників, з них сержантського та рядового складу - 300 осіб, офіцерів – 20.  Розповів про кадрові особливості комплектування армії Черкаський обласний військовий комісар Євген Курбет.

- Слід зазначити, що лише за перше півріччя ми оформили на військову службу за контрактом близько 1000 осіб. Це при тому, що за весь минулий рік було лише 500 офіцерів і сержантів. Це пояснюється насамперед підвищенням матеріального та грошового забезпечення армії, - пояснив офіцер активність добровольців.

Армія продовжує потребувати військовослужбовців, які вже мали досвід служби в механізованих, танкових частинах, артилерії, підрозділах спеціального призначення та мають відповідні спеціальності. Також на контрактну службу приймаються і жінки. При чому, за словами Євгена Курбета, якщо раніше в основному жінок набирали лише на штабні посади зв’язківців і діловодів, то зараз є певний відсоток жінок, які проходять службу в бойових частинах, в т.ч. і зоні АТО.

При комплектуванні насамперед увага приділяється бойовим частинам та частинам забезпечення, органи управління комплектуються в останню чергу.

За результатами 2 кварталу Черкаським військкоматом виконано завдання по комплектуванню контрактниками на 82%. Найкраще себе в цьому проявили Драбівський, Звенигородський, Канівський, Чигиринський та Чорнобаївський райони.

Особливістю є те, що на Черкаську область прийшли заявки і від Військово-морських сил. Як зазначив Євген Курбет, з 6 липня у область заїжджають групи з комплектування ВМС, які розпочнуть вербувальну та агітаційну роботу в районах області.

Поділитись

Коментарі

Вгору