На Черкащині існує унікальний дитячий конкурс, аналогів якому немає в Європі і Америці

22 листопада 2015, 20:28
Фото: facebook.com/responsiblefuture.ua

Фото: facebook.com/responsiblefuture.ua

В Україні існує дитячий конкурс, якому немає аналогів в Європі та Америці. А ексклюзивність його полягає в тому, що в царині класичної музики змагаються діти з маленьких містечок та селищ, де в невеличких музичних школах працюють завзяті вчителі, а батьки, іноді, своіх дітей возять за 30 кілометрів навчатись грі на фортепіано та скрипці . Оселя цього конкурсу знаходиться в містя Кам’янка, Черкаської області, де більш ніж 28 років, жив, творив та насолоджувався краєвидами великий композитор з українським корінням – Петро Ілліч Чайковський.

Про це повідомляє Рідна Черкащина з посиланням на громадянську організацію Responsible Future.

Конкурсу вже 13 років і існує він завдяки небайдужим людям…За роки війни, ці “волонтери від мистецтва” змогли не тільки зберегти його а й вивести на гідний професійний рівень. В журі конкурсу працюють виключно професіонали найвищого рівня – Евген Станкович, Мирослав Скорик, Валентин Сильвестров, В’ячеслав Грязнов, Богдана Півненко та інші. Цей рік не став винятковим. Журі конкурсу пам’яті П.І.Чайковського очолив, Заслужений артист України, прекрасний піаніст Юрій Кот, а також долучились: композитор Ірина Алексійчук, Світлана Мальована та “аксакал” конкурсу – Леся Олійник.

У цьогорічному конкурсі вручено: 35 почесних дипломів, 4 дипломи за найкраще виконання твору українських композиторів, 2 дипломи за найкраще виконання твору Чайковського, 4 перших, 4 других та 5 третіх премій у трьох вікових категоріях по класу фортепіано та скрипки. Вручено також 3 дуже важливі премії педадогам та концертмейтеру та величезну купу подарунків: нот, музичних дисків, музичних центрів, памятних призів та навіть вітамін та дитячої косметики.

Поділитись

Коментарі

Вгору