На Черкащині формуватимуть стратегічні запаси промислових і продуктових товарів

21 липня 2014, 21:29

21 липня голова обласної ради Валентина Коваленко разом із заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації Віталієм Ковалем та головою Смілянської райдержадміністрації Сергієм Тимофієвим побували на державному комбінаті «Дніпро» Державного агентства резерву України.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облради.

Метою перебування на підприємстві стало вивчення потужностей комбінату у зв’язку з необхідністю формування й зберігання стратегічного запасу промислових і продуктових товарів.

– У зв’язку із підготовкою мобілізаційних заходів в країні, перед керівництвом області стоїть важливе завдання сформувати стратегічний недоторканий матеріально-технічний резерв, включно з продуктами харчування, паливно-мастильними матеріалами й медикаментами… Тому ми й тут, – зауважила Валентина Коваленко у розмові з директором комбінату та поцікавилася, які товари можуть зберігатися на підприємстві, а також потужністю та юридичними аспектами співпраці.

За словами директора Івана Зубачова, потужностей зберігання у повній мірі вистачить, щоб розмістити тут запаси продовольства й промислових товарів для забезпечення населення усієї області, у разі такої необхідності. Крім того, територія комбінату й склади облаштовані відповідно до державних норм і стандартів.

Також керівник зауважив, що стосовно формування такого резерву необхідне буде погодження з Міністерством оборони України, якому підприємство підпорядковане. «Але, зважаючи на обставини, я впевнений, що із цим проблем не буде», – наголосив він.

Валентина Коваленко й Віталій Коваль вирішили зі свого боку звертатись до Міноборони з відповідними листами та розпочинати формування у районах матеріально-технічних запасів для подальшого розміщення резерву на цьому підприємстві.

 

Поділитись

Коментарі

Галина сказав:

Які керівники, так і живемо…

Вгору