На Черкащині через дощ та туман ямковий ремонт доріг призупинено

10 лютого 2014, 17:59

Попри дощ та туман працівники дорожніх служб посилено працюють на дорогах краю. Після боротьби з ожеледицею та сніговими заметами черкаські дорожники рятують шляхи від талого снігу. Крім того, виконують аварійний ямковий ремонт холодною асфальтобетонною сумішшю. З початку року дороги відремонтували на площі 2400 кв м.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Аби вода не залишалася на узбіччях шляхів, дорожники прокопують спеціальні ями в грунті, аби вона стікала. Виконуються ці роботи вручну, проте проблем із їх виконанням немає, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

- Основна задача дорожників під час відлиги – уникнути надмірної концентрації вологи на узбіччях доріг, адже це може призвести до просідання дорожнього покриття та утворення вибоїн, - зазначає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергій Болтов. – Наразі ділянки, де затримується талий сніг, визначають та ліквовують у кожній філії ДП «Черкаський облавтодор». Технікою та пальним для виконання цих робіт фахівці забезпечені.

Через дощ та туман роботи щодо ямкового ремонту доріг призупинені. Холодним асфальтобетоном ями ліквідують лише при виникненні аварійно небезпечної ситуації. З початку 2014 року ці роботи виконані на площі 2400 кв м покриття, тобто на дорогах протяжністю понад 15 км.

- На автодорогах державного значення зафіксовано понад 16 тисяч метрів квадратних ямковості, на дорогах місцевого значення – 25 тисяч, - повідомив заступник директора з ремонтів та утримання доріг ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Притула. – Для ліквідації ямковості в наявності 420 тонн холодної асфальтобетонної суміші, ще понад 200 тон плануємо заготовити впродовж тижня.

Коли дощі припиняться, роботи з аварійного ремонту шляхів відновлять.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору