Суд продовжує переносити розгляд апеляцій затриманих за масові заворушення

10 лютого 2014, 18:59

Сьогодні, 10 лютого, Апеляційний суд Черкаської області переніс розгляд двох апеляцій затриманих за масові заворушення біля Черкаської ОДА через відсутність підозрюваних під час судового засідання. Решту апеляцій перенесено на невизначений термін.

Про це повідомила юристка Коаліції молодіжних громадських організацій «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук у Facebook.

Зокрема підозрюваного Ярослава Коргута не було доставлено до суду, слідчий не з'явився, а матеріали справи не було надано суду. Прокурор просив перенести розгляд апеляці, захист, звісно, заперечував, адже апеляційну скрагу подавав сам адвокат в інтересах підзахисного. За його словами, недоставка підзахисного не заважає розгляду скарги по суті. Однак суд вирішив перенести розгляд апеляції, оскільки хоче почути пояснення підозрюваного.

Така ж ситуація склалася із підозрюваним Андрієм Малюком. Склад суду і прокурор - аналогічні, слідчого і матеріалів справи немає. Адвокат просив в разі необхідності заслухати пояснення підозрюваного в аудіоаписі з суду першої інстанції. Натомість суд наголошував на неможливості перевірити правильність постановленого рішення за відсутністю кримінального провадження і підозрюваного.

Відтак обидві справи перенесли на невизначенний, але "розумний" строк. 

- Розгляд апеляційних скарг Максима Тучкова, Павла Якименка, Владислава Чорнобильського, Миколи Добринінського та Сергія Корсуна повторно перенесено, за неофіційною інформацйією, на 18 лютого на 10 годину, - повідомила юриста Тетяна Кавальчук.

Розгляд апеляційної скарги Руслана Пухного повторно перенесено не невизначений поки що термін, у зв'язку з хворобою судді.

Також юристка сумнівається чи відбудеться завтра розгляд апеляцій Олега Коваленка, Тимура Ємельянова та Сергія Вальчука, оскільки суддя входить до складу всіх завтрашніх колегій.

- В будь-якому разі, на завтра, 11 лютого, було заплановано розгляд трьох апеляцій: о  09:30 - апеляція Олега Коваленка, о 10:00 - Сергія Вальчука, о 10:00 - Тимура Ємельянова, - повідомила Тетяна Кавальчук.

Поділитись

Коментарі

Вгору