На Черкащині 45 підприємців відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості

29 грудня 2017, 16:01

 

За одинадцять місяців 2017 року за сприяння Черкаської служби зайнятості організували власну справу як суб'єкти підприємницької діяльності 45 осіб.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності є: оптова та роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами – 44,4%; транспорт та зв’язок – 11,1%; сільське господарство, лісове та рибне господарство, – 6,7%; переробна промисловість (виробництво) – 6,7%.

Велика увага приділяється інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Спеціалісти служби зайнятості регулярно проводять інформаційні семінари, які можуть відвідати всі бажаючі.

Широким попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості.

Безробітні навчаються на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності, проводиться професійна підготовка та перепідготовка за професіями, спеціальностями, які дають можливість займатися підприємницькою діяльністю та започаткувати власну справу.

В центрах зайнятості майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

За інформацією обласного центру зайнятості

Вгору