Бюджет Золотоноші має зрости на десятину

29 грудня 2017, 15:32

30-а за рахунком і остання в 2017 році сесія Золотоніської міської ради відбулася в кілька етапів. Під час одного з них 20 грудня депутати завчасно й одностайно (27 голосів за і троє утрималось) ухвалили програму соціально-економічного розвитку міста та бюджет на новий 2018 рік, пише "Черкаський край".

У планах — дохідну частину бюджету збільшити на 10% й довести до 308 млн.грн. Її зростання  передбачено за рахунок податків із ПДФО. У планах — створити 100 нових робочих місць. В пріоритетах — будівництво індустріального парку, збільшення вітчизняних та іноземних інвестицій, запровадження альтернативних видів палива.

А зовсім новим, за пропозицією міського голови Віталія Войцехівського, як свого роду експеримент виглядало закріплення за важливими об’єктами у місті громадських активістів. Таких набралось 5 осіб. Їх мають «закріпити» за центральною площею, парком «Надія», гуртожитком ліцею, дитячим садком в Згарях, облаштуванням світлофора на перехресті вулиць Шевченка — Новоселівська, тобто за об’єктами, які мають ремонтуватися в новому році, де вони мають бути основними контролерами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору