На Черкащині 16-річний хлопчик збирає гроші на нове серце (відео)

04 жовтня 2017, 07:41

16-річний Владислав Гутник із Чигиринщини збирає гроші на нове серце. Орган хлопчика вже кілька років працює лише за рахунок кардіостимулятора. У Влада вроджена серцева недостатність. Увесь цей час його стан підтримували пігулками. Втім, нині й вони не допомагають. Серце хлопця відмовляє. Й урятувати його може лише пересадка, яка не по кишені батькам, про це йдеться в сюжеті ЧСН.

У свої 16-ть Влад не може ні бігати, ні грати з однолітками у футбол, ні ходити до школи. Здоровий на перший погляд хлопець став заручником недугу. Від нормального життя його ізолювала вроджена вада серця.

15 років стан Влада вдавалося підтримувати ліками та кардіостимулятором. За цей час він переніс кілька важких операцій. Й, здавалося б, загроза минула.

Та зараз урятувати Влада можуть лише за кордоном. На крик родини про допомогу відгукнулися в Індії. Там готові прийняти хлопця вже за кілька тижнів. Утім, операція не по кишені сільській родині.

Нині сім’я кинула всі сили на порятунок старшого сина. Допомоги небайдужих просить навіть найменший – 5-річний Стас.

Не опускає рук й сам Владислав. Юнак вірить: йому допоможуть. А як тільки одужає – обіцяє присвятити життя порятунку інших.

На збір грошей у родини лишилися лічені тижні. Стан Влада погіршується щодня. І єдиний його шанс одужати нині в руках благодійників.

Реквізити: «ПриватБанк»: 4149 4978 6040 5234.

Отримувач: Гутник Олександр Вікторович (батько).

«Ощадбанк»: 5167 4910 0833 1968.

Отримувач: Гутник Валентина Миколаївна (матір).

Коментарі

Вгору