На базі військових комісаріатів будуть створені територіальні центри комплексування й соціальної підтримки

23 лютого 2018, 16:47

Питання переформування Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату та створення на його базі територіальних центрів комплектування й соціальної підтримки розглядали учасники спільної наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина. Участь в обговоренні взяли керівництво Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, структурних підрозділів виконавчого комітету Черкаської міської ради, комунальних та інших служб міста.

Військовий комісар Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Євгеній Корж розповів, що торік в період з 1 серпня по 31 грудня на базі Чернігівського обласного військового комісаріату було проведено експеримент щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Євгеній Павлович зауважив, що під час експерименту апробовано функціонування таких об’єктів на обласному та районному рівні в новій організаційно-штатній структурі. А також – опрацьовано функціональні структури територіальних центрів, визначено їх повноваження та оптимальну чисельність.

– За підсумками експерименту за підтримку облдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування сплановано до кінця цього року завершити створення на базі військових комісаріатів України 547 обласних, районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. На Черкащині планується створити один обласний і 20 районних таких об’єкти, – повідомив Євгеній Корж.

Водночас проінформував, що здійснення відповідного реформування передбачення роботи з переобладнання приміщень існуючих військкоматів та приведення їх до визначеного зразка, на кшталт, «прозорого офісу».

Це потребує, звісно, істотних коштів, які на умовах співфінансування має виділили Міністерство оборони, обласні та місцеві бюджети.

Так, приміром, будівля Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату потребує повної заміни мереж, переобладнання приміщень, ремонт підлоги тощо.

Військовий комісар відзначив, що завдяки підтримці міської влади Черкас було капітально відремонтовано дах, замінено близько 60 вікон на сучасні металопластикові. Також було зроблено "єдине вікно" для прийому військовозобов’язаних.

За результатами наради було визначено робочу групу у складі представників Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, міської влади та комунальних служб міста, які, виїдуть на місце, окреслять обсяг робіт, ретельніше вивчать це питання та нададуть пропозиції для подальших дій у напрямку реалізації відповідної реформи.

За інформацією прес-служби ЧМР

Поділитись

Коментарі

Вгору