Через негоду на автодорогах Черкащини введено тимчасове обмеження руху транспорту

23 січня 2019, 12:42

На автодорогах Черкащини введено тимчасове обмеження руху транспорту

У зв'язку з різким ускладненням погодних умов на Черкащині на автодорогах М-05 та М-12 введено обмеження руху для пасажирського та вантажного транспорту.

По області обмеження руху діє на дорогах державного значення:

М-05 Київ – Одеса (км 143+009 – км 237+108);

М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (км 578+928 – км 703+226, від м. Кропивницький до межі з Черкаською областю).

Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

Що робити, якщо ви знаходитесь в автомобілі під час сильного снігопаду?

1) При пересуванні в автомобілі не слід намагатися перебороти снігові замети, необхідно зупинитись, закрити двигун з боку радіатора. Якщо є можливість, автомобіль треба поставити двигуном до вітру. Періодично потрібно виходити з машини, розгрібати сніг, щоб машину не занесло снігом.

2) Якщо в біду разом потрапили декілька осіб, то потрібно зібратися разом і використовувати один автомобіль для укриття, з інших машин необхідно злити воду. У жодному випадку не можна покидати укриття — автомобіль.

3) При сильному снігопаді орієнтири, які здаються надійними з першого погляду, через декілька метрів можна загубити.

4) Населенню під час снігових заметів потрібно бути готовим для проведення рятувальних робіт, надання першої медичної допомоги і розчищення снігових заметів на дорогах, вулицях, навколо тваринницьких ферм і виробничих будівель; ліквідації аварій на комунальних і енергетичних мережах.

5) При таких погодних умовах, перебуваючи на вулиці, остерігайтесь частин конструкцій та предметів, які нависають на будівлях, поламаних дерев, обірваних дротів та ліній електромереж, розбитого скла та інших джерел небезпеки.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору