Ми проти бюджету будівництва поліцейської держави з бідним населенням, – Бойко

08 грудня 2017, 08:02

Урядовий проект Держбюджету на наступний рік веде до будівництва поліцейської держави з бідним населенням, тому фракція Опозиційного блоку не буде його підтримувати. Про це лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 6 грудня.

Він підкреслив, що Опозиційний блок не буде голосувати за урядовий проект Державного бюджету на 2018 рік. «Ми не підтримуємо проект бюджету в запропонованому урядом вигляді. Це типове будівництво поліцейської держави з бідним населенням. Збільшувати фінансування силових органів, які вчора в черговий раз продемонстрували повну безпорадність, і зменшувати соціальні виплати – це абсолютно неприйнятно. Ми ніколи не проголосуємо за такий проект бюджету», - зазначив лідер опозиціонерів.

«Ще перед першим читанням фракція Опозиційного блоку надала свій варіант Держбюджету-2018. Це дійсно бюджет для людей, а не для чиновників, за що нам пропонує проголосувати уряд», - сказав Співголова парламентської фракції опозиціонерів.

Політик також акцентував на необхідності прийняття рішення про заборону продажу землі. «Ми повинні проголосувати за заборону продажу землі. Люди чекають стабільності у цьому питанні, тому що розуміють, що великі холдинги можуть скупити землю і повикидати з неї фермерів», - підкреслив лідер опозиціонерів.

Матеріал надано прес-службою політика.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору