«Ми не зрадимо і не відступимо»: черкаські свободівці прозвітували за рік своєї роботи

16 лютого 2019, 21:33

Про свої досягнення, реалізовані задуми та ініціативи в обласній та міській радах звітувалися черкаські депутати-свободівці та представники місцевого самоврядування. Націоналісти розповіли, що їм вдалося зробити за 2018 рік та презентували детальний звіт про роботу «свободівської» команди.

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар, керівник обласного осередку ВО «Свобода» на початку заходу розповів про успіхи команди та втілення рішень громади в життя, зазначивши, що внаслідок тривалої боротьби між бізнесово-кримінальними угрупованнями місто виснажилось і наразі значно відстає у своєму розвитку від інших обласних центрів України.

- У нас був вибір: або далі слідкувати за цією гризнею, або ж взяти на себе відповідальність і розвивати Черкаси хоча б у кількох напрямках. Пам'ятаючи, що перш за все націоналізм – це дії на користь нації та громади, ми зробили свій вибір. Черкасці довірили нам не лише визначати альтернативний шлях розвитку міста, а й втілювати його у життя через владні важелі, - повідомив свободівець. - Ми йшли виконувати волю громади, розуміючи, що не маємо всієї повноти влади для очищення «авгієвих стаєнь», які залишили ті, хто понад 10 років розглядав і розглядає Черкаси як ресурсну базу, електоральне поле, чи як супермаркет без каси.

Юрій Ботнар зазначив, що місто має величезний обсяг проблем, починаючи від розбитих доріг і занепаду спорту, до «зашморгу» в сфері вивезення сміття, пасажирських перевезень та прибирання доріг. Однак, з його слів, команда «Свободи» повільно, але дієво і системно працює над змінами в місті.

- Ми й надалі закуповуватимемо для наших спортсменів інвентар, який до цього не оновлювався понад 10 років, відкриватимемо нові гімнастичні зали, льодові комплекси, футбольні поля, збільшуватимемо підтримку для спортсменів і їх тренерів. Ми й надалі перетворюватимемо Черкаси на спортивну столицю України, - заявив Юрій Андрійович.


Присутній на заході секретар міськради, свободівець Ярослав Нищик додав, що він наразі бере участь у групуванні пропозицій до програми соціально-економічного розвитку Черкас. З його слів, на цей рік вже заплановано чи не найбільша, з часів незалежності, сума коштів на розвиток спорту. А це - близько 20 мільйонів. Значна сума коштів планується для розвитку парково-пляжної зони.

- У планах ми маємо провести ряд закупівель, які дозволять у довгостроковій перспективі працювати на розвиток комунальних підприємств, комунального господарства і спортивної галузі. Від того, в якому форматі буде затверджена ПСЕР, буде визначатися і перспектива розвитку міста на 2019 рік. Звичайно, для цього необхідна політична воля та підтримка депутатського корпусу, - зазначив пан Ярослав.

У ході презентації результатів роботи, свободівці повідомили, що цього року за їх підтримки та ініціативи в Черкасах вдалося підвищити заробітну плату для вихователів дитячих до 1350 гривень, до 10 000 гривень збільшити стипендії для провідних спортсменів та їхніх тренерів, придбати майже тисячу нових сміттєвих контейнерів та новий сміттєвоз, виділити понад 70 земельних ділянок для учасників російсько-української війни, виконати ремонти в дошкільних закладах міста на суму в майже 68 мільйонів гривень, завершити реконструкцію гімнастичної зали в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», відкрити льодову арену та оновити оглядовий майданчик у парку «Сосновий бір» тощо.

Юрій Ботнар наголосив на тому, що свободівці попри політичні баталії в міській раді, й надалі втілюватимуть поставлені перед собою цілі. Адже у них є надійні союзники – містяни, які, як і вони, люблять Черкаси.

- Щодня «Свободу» обливають тисячами слів брехні. Ці слова поширюють наші політичні опоненти та їхні прислужники через соціальні мережі, шпальти газет та екрани. Єдина зброя проти них – це правда про нашу діяльність, - повідомив Юрій Ботнар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору