Місцевий підрядник відремонтує держдорогу на Черкащині по 10,8 млн за кілометр

27 квітня 2017, 08:49

21 квітня Служба автомобільних доріг в Черкаській області за результатами тендеру уклала договір із підприємством “Дорстрой” на ремонт фрагменту дороги держзначення, пише "ІнфоМІСТ".

Підрядник виконає поточний середній ремонт Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя (через м.Кременчук) на ділянці км 87+300-км 98+000 за 108,3 мільйони гривень. Протяжність фрагменту – 10 кілометрів, а отже, кожен км коштуватиме тут 10,8 млн.грн.

Проведенню аукціону передували скарги до АМКУ щодо процедури зі сторони "СДВ-ГАРДЕН" (1 березня) та “РОСТДОРСТРОЙ” (4 квітня). Але в підсумку їхній розгляд був припинений: 20 березня та 6 квітня відповідно фірми відкликали свої скарги, мотивуючи незацікавленістю брати участь надалі у процедурі закупівлі.

Із 7 підприємств, які подалися на аукціон, документи відразу 4 були відхилені тендерним комітетом через невідповідність кваліфікаційним критеріям або умовам тендерної документації. З 3-х допущений до аукціон компаній найдешевою виявилася пропозиція “Дорстрою”.

Підприємство "Дорстрой" належить екс-депутату Христинівської райради від «Партії регіонів» Роберту Григоряну. "Дорстрой" здійснює поточний середній ремонт на Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (на ділянці км 41+265 — 48+985).  Наразі підприємство за 23,6 млн займається капітальним ремонтом вулиці Героїв Дніпра у Черкасах.

"Главшляхбуд" зареєстрований в Черкасах в 2015 році і має капітал в 1 тис. грн. Згідно з даними ЄДР, єдиним засновником фірми є житель села Квітки Олег Шпунтенко, керівником ТОВ є Денис Орлінський. У минулому році «Главшляхбуд» отримав із міського бюджету Черкас підрядів на 84,5 млн грн. Уже в 2017 році товариство ремонтує в’їзд до обласного центру за 46 млн грн.

ТОВ Трансстроймеханізація прописане в Києві, засноване болгарською компанією "АО Гражданметропоставка" та чорногорським підприємством "АО Комунспецмонтаж ЛТД". Кінцевим бенефіціаром «Трансстроймеханізації» є громадянин Італії, житель Риму Пізолато Цельсо. Директором компанії з капіталом в 15 млн грн є уродженець Черкас Володимир Василенко. За останні 5 років підприємство отримало підрядів на 146,78 млн грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору