Міський голова – Кай, депутат – Дід Мороз, – як у Золотоноші за півфінал Ліги Сміху боролися (фоторепортаж)

18 грудня 2017, 13:40

Фото: Про все

У п’ятницю увечері Золотоніській міський будинок культури був заповнений ущент. Цього дня на сцені на право виходу у півфінал змагалися команди місцевої  Ліги Сміху, котра вже кілька років поспіль веселить золотонісців. Свої співочо-театральні скетчі демонстрували п’ять команд, проте, право на подальшу участь вибороли лише чотири.

За вже усталеною традицією, виступи команд не обійшлися без участі міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського, котрий зі сцени опонував Сніговій Королеві в образі Кая. Здивував присутніх депутат Черкаської обласної ради Віктор Полозов, котрий продемонстрував неабиякий акторський талант, виступивши на сцені у образі Діда Мороза.

Фото: Про все

Гумор команд-учасників крім журі оцінювали і так звані старійшини з числа відомих людей міста та області. У будь-якому випадку оцінювання було досить складним, адже свої вміння показували вже досвідчені та відомі золотонісцям команди: «Блік» - викладачі Золотоніської школи № 1, “Extreme” - команда золотоніської молоді, «Санітарний батальйон» -  працівники Золотоніського водоканалу, «Все красиво» - збірна міста та «Зважені та щасливі» - команда чиновників та депутатів Золотоніської міської ради.

Фото: Про все

Цього разу команди в повній мірі віджартувались по тематиці новорічних свят. Дісталось на горіхи, як і власному місту, так і міській владі. Глядачі були в захваті від виступу команд,  зустрічаючи дотепні жарти схвальними вигуками, сміхом та аплодисментами.

- Всі команди дуже сильні. Проти них важко виступати. Але, якщо ми вилетимо, то в цьому немає нічого страшного. Це ж благодійний захід, і ми тут насамперед, щоб допомогти дитині, - зазначив капітан команди «Extreme» Андрій Осередько. – Нам подобається виступати. Ми отримуємо задоволення від того, що даємо людям можливість посміятись. Ми на сцені для того, щоб дарувати людям посмішки.

Фото: Про все

Крім розважальної «Золотоніська Ліга Сміху» цьогоріч несла й благодійну функцію. Так, завдяки продажу білетів та заповненню присутніми волонтерських скриньок,  було зібрано понад 11 тис. гривень на допомогу 12-річній Анастасії Зорі, яка потребує  дороговартісної терапії імуномодуляторами. Мати дівчинки подякувала присутнім, коли їй вручили отримані кошти.

Фото: Про все

А за результатами гри перемогу отримала команда «Зважені і щасливі», котра в загальному заліку отримала 10 балів. За нею до півфіналу пройшли ще три команди - «Блік», «Екстрім» та «Все красиво». А от «Санітарного батальйону» цього сезону глядачі вже не побачать, оскільки вони так і не змогли набрати необіхдну кількість балів.

Наступний четверть фінал відбудеться вже наступної п’ятниці - 22 грудня. Тоді й буде остаточно визначено список півфіналістів, які вже між собою зв’ясовуватимуть, хто з них буде гідним дійти до фіналу.

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Вгору