Міська влада не координує діяльність громадських формувань

28 квітня 2014, 08:41

 

Прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку виконання органами місцевого самоврядування Черкас законодавства про участь громадян в охороні громадського порядку. Встановлено, що всупереч вимогам Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», посадовими особами Черкаської міської ради неналежним чином виконуються покладені на них обов’язки в частині здійснення координації діяльності громадських формувань.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Так, з 24 зареєстрованих в обласному центрі формувань, Черкаська міська рада співпрацює лише з двома. Діяльність решти не координується, про що свідчить відсутність будь-якої інформації щодо їх функціонування.

З 14 напрямків використання бюджетних коштів, передбачених Програмою «Забезпечення правопорядку в м. Черкаси», виконано лише пункт про закупівлю відеокамер для встановлення системи спостереження у місті та фінансується оплата праці командирів двох формувань. Навіть посвідчення і нарукавні пов’язки, якими їх, відповідно до закону, зобов’язані забезпечувати органи місцевого самоврядування, громадяни замовляють за власний рахунок.

За результатами перевірки на адресу Черкаської міської ради внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору