У Черкасах розповсюджують листівки «Проти політики кидалова»

28 квітня 2014, 08:52

У Черкасах з’явилася агітація проти кандидата у президенти Петра Порошенка, політичної партії «Удар» та Партії вільних демократів. Плакати з вихідними даними громадського руху «Проти політики кидалова» з’явились у кількох районах міста. На них фігурують обличчя кандидата на посаду президента Петра Порошенка (безпартійний, самовисування), Дмитра Фірташа, лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, керівника виборчого штабу Петра Порошенка Віталія Ковальчука та голови обласної організації партії «УДАР» Віталія Іляшенка.

Про це повідомляє ОПОРА.

Текстовий зміст листівки - це поради агітаторам, працівникам штабів, членам комісій як убезпечити себе від фінансового обману з боку політичних партій та кандидатів, тобто отримати гроші за роботу в штабах. Поруч із порадами розміщена рекомендація «не йти працювати в штаби Петра Порошенка».

Сьогодні потенційний кандидат у депутати до Черкаської міської ради по одномандатному округу №4 від Партії вільних демократів Володимир Гриценко у дворі одного з будинків міста затримав хлопця, який розклеював такі інформаційні листи.

- Я особисто проти того, щоб у дворах розклеювали подібну інформацію, тому що є чітко визначені міськвиконкомом місця, де можна клеїти цю інформацію. Також було використано назву і лозунг Партії вільних демократів, в якихось інших аспектах. Я вважаю, що це маніпуляція свідомістю громадян. Тобто партію до своїх якихось особистих мотивів приплела якась інша політична сила чи громадська організація. Я захотів поговорити зі старшим, – мотивує свої дії Володимир Гриценко.

На його вимогу прибув представник громадського руху «Проти політики кидалова» Олександр Безпрозванний, який на листах значиться відповідальним за друк, і наряд міліції.

- Це суспільний проект. Ми ні за кого не агітуємо. Це соціальна реклама. Ми інформуємо громадян, які йдуть працювати у виборчих штабах, агітаторами, членами виборчих комісій, щоб їх фінансово не обманули в результаті участі у цій кампанії, – сказав Олександр Безпрозваний.

Листівки, які наклеїли у цьому дворі майже одразу позривали перехожі. Після інциденту волонтер збирався продовжувати роботу з розклеювання вже в інших місцях.

Зауважимо, що про ці листівки Олександр Безпрозванний ще раніше написав відповідний пост у Facebook.

Варто зазначити, що вихідні дані листівки оформлені із порушенням Закону України «Про вибори Президента України», адже тут не зазначено відомості про установу, яка здійснила друк, та замовника.

Поділитись

Коментарі

Вгору