Міністерство охорони здоров’я заявляє про 94 постраждалих внаслідок отруєння

08 травня 2018, 21:26

Фото: Сергій Воронов/facebook

Загалом до лікарні із ознаками отруєння звернулися 94 дитини, наразі госпіталізовано 53 школярів і двоє дорослих, пише ZMI.ck.ua з посиланням на Міністерство охорони здоров'я.

- Загалом до обласної лікарні звернулися 94 дитини, 53 з них госпіталізовано. Також було госпіталізовано двоє дорослих. Усі постраждалі перебувають під пильним наглядом лікарів, - йдеться в повідомленні.

Перебіг захворювання госпіталізованих залишається стабільним.

- Лікарі констатують, що у дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. 11 дітей досі залишаються в реанімації, - наголосили у відомстві.

Встановлено, що отруєння сталося локально на території, де проходила лінійка, постраждалих за межами школи немає.

У МОЗ очікують результатів аналізів ґрунту, води і повітря.

Як повідомлялося, у вівторок у Черкаській загальноосвітній школі №8 зафіксовано масовий випадок отруєння невідомою речовиною.

За інформацією ДСНС, перевищення вмісту хімічних речовин на території школи не виявлено (аміак - 0 мг/куб. м; хлор - 0 мг/куб. м, сірководень - 0 мг/куб. м, горючі гази - 0 мг/куб. м). Рівень кисню в повітрі - 20,9% (за норми - від 19 до 23%).

Лабораторія Держпродспоживслужби Черкас також узяла проби води з системи централізованого водопостачання школи і бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин.

Вгору