Мільйонну заставу вніс брат: у Черкасах продовжують судити Замирайла

09 березня 2023, 16:42

Сьогодні, 9 березня, в Придніпровському районному суді Черкас продовжили розгляд у справі колишнього депутата від ОПЗЖ, якого обвинувачують а колабораціонізмі - Олександра Замирайла.

Нагадаємо, що під час обшуків у Замирайла знайшли квиток на автобус із Києва закордон в один бік. Як зазначав обвинувачений, він хотів відвідати сина.

- У мене не було зворотнього квитка, бо я не знав, коли саме повертатимусь в Україну, але я точно повернувся б, - додав під час сьогоднішнього засідання Замирайло.

Він повідомив, що міг виїхати закордон, адже мав II групу інвалідності. Згодом групу по інвалідності Замирайлу скасували.

- Під час скасування групи, я так розумію, треба було мене запросити на комісію. Але мене ніхто нікуди не запрошував, все це зроблено без мене. Захотіли - скасували, - розповів він.

Проте скасування інвалідності Замирайло не оскаржував.

Також під час засідання суддя зачитав характеристику Олександра Замирайла, яку надав секретар міської ради. Зокрема він зазначив, що депутат мав проросійську позицію.

- Я розмовляю і російською, і українською мовами, але проросійського бачення в мене не було. Щоб я висказував проросійську позицію - такого не було. Я не проводив ніяку агітацію, не висловлювався, - сказав у своє виправдання Замирайло.

Під час судового засідання також з'ясувалося, що заставу розміром 1 мільйон 1 тисячу гривень за Олександра Замирайла вніс його брат.

Нагадаємо, що на минулому засіданні суд досліджував письмові матеріали у справі, а також переглянув відео з вручення підозри та обшуків у Замирайла.

Наступне засідання відбудеться 29 березня о 14:30.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору