Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об’єкти в Черкасах

07 квітня 2019, 15:38

 

Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об'єкти в Черкасах

Мер міста Анатолій Бондаренко розповів, що він думає з приводу нового скверу на Пастерівській, про міські пляжі та набережну, а також нові об'єкти, які утворилися в місті, пише "Zmi.ck.ua".

Про новий сквер на Пастерівській

- Наші комунальники на ділянці між вулицями Чайковського та Гризодубової закладають нову алею, яка буде схожа на ту, що на бульварі Шевченка. Встановимо нові лавки, урни, зробимо озеленення, викладемо плиткою доріжку. Це все робиться для того, аби побороти смітник, який у тій частині міста тривалий час був, тамтешні жителі не соромилися викидати сміття обабіч дороги. Важливо, що роботи виконую без залучення міського бюджету. Мені вдалося домовитися із небайдужим підприємцем, який своїм коштом фінансує роботи.

Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об'єкти в Черкасах

Про набережну та пляжі

- Зараз проводимо тендер на продовження тротуару із плитки від пляжу Пушкінський до Бочки.

Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об'єкти в Черкасах

Також є у планах зробити реконструкцію занедбаної частини набережної – від вулиці Козацької до вулиці Смірнова. Місцева будівельна компанія "Надія "зголосилася допомогти місту в проведенні конкурсу на кращу концепцію набережної. Будуть залучені й столичні фахівці. А там далі ми презентуємо громаді декілька проектів, відбудеться громадське обговорення. Для мене це один із найважливіших об’єктів.

Окрім того, ініціюємо створення ще одного комунального пляжу  - "Заводський".  Він буде розташований біля колишнього цукрового заводу.  На жаль, безпосередньо до старту цьогорічного літнього сезону ми не встигнемо його зробити, але вже у наступному році він точно буде функціонувати. Нині у Черкасах діє два муніципальні пляжі – "Пушкінський" та "Смілянський", які були створені вже за моєї каденції на посаді міського голови.  Від команди Бондаренка буде ще й третій.

Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об'єкти в Черкасах

Фото - Тетяни Мартинової

Про нові об’єкти

- Найближчим часом буде відкрито зал дзюдо. Підрядник обіцяє, що до 1 травня це буде зроблено.

Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об'єкти в Черкасах

 

Вже до 1 липня плануємо відкрити Центр обслуговування громадян. У ньому надаватимуть послуги реєстрації місця проживання (прописки та виписки), державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а ще – реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

У планах, щоб звернення людини можна було закрити за півгодини й, звісно, щоб не було черг. Жителям Черкас має бути зручно та комфортно.

Також на фінішній прямій з облаштування танцювального залу. І якщо враховувати Аmbros HUB, то лише за останній час у приміщенні колишньої тютюнової фабрики ми зробили чотири об’єкти.

Мер розповів про сквер, набережну, пляжі та нові об'єкти в Черкасах

Читайте такожПісля візиту мера до дитячої поліклініки працівникам винесли догану.

Коментарі

Наталія сказав:

Цікаво, а мер не може розповісти, коли нарешті буде спортивна зала в школі №5? 6 років діти займаються в коридорі

SergeyR сказав:

Наталія
зачем вы плодите рабов?

Роман сказав:

Анатолий, давай весь город плиткой заложим. А то до конца срока недолго осталось

Так сказав:

Дороги в місті бажають бути, хоча б, проїздними, а мер тротуари облаштовує із плитки. ДурневІ іыльки не зрозуміло, з якої причини він це робить. От чого в черкаських мерів така страсть до плитки, що почалася з Олійника?

Валерій сказав:

А де ж льодовий палац і багато іншого, що обіцялося раніше. Чи обіцянка цяцянка, а дурневі (вибачте, жителям міста) радість.

Женя сказав:

Робими що завгодно крім ДОРІГ!

Вгору