Після візиту мера до дитячої поліклініки працівникам винесли догану

20 березня 2019, 13:55

Після візиту мера до поліклініки працівникам винесли догану

Працівникам медичного закладу оголосили догани після того, як вчора вранці міський голова відвідав черкаську дитячу поліклініку, де разом із донькою здавав аналізи в лабораторії першої педіатричної амбулаторії на вулиці Благовісній.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив головний медик Черкас Олег Стадник.

За його словами, догана оголошена завідуючим лабораторії за неналежним чином затверджені графіки лабораторного обстеження дітей дошкільного віку, які підлягають профілактичним оглядам, та незабезпечений контроль завідуючим.

Також догани винесені фельдшерам та лаборантам закладу за неналежне виконання функціональних обов’язків, передбачених посадовою інструкцією.

- Враховуючи, що до закінчення робочого часу за коштами в сумі 26 гривень батьки пацієнтів, які проходили обстеження, не звертались, названа сума покладена на розрахунковий рахунок лікарні, квитанція є, - зазначив у дописі Стадник.

Нагадаємо, що вчора мера міста обурив неналежний стан приміщень лікувального закладу та факт збору "благодійної допомоги" з батьків працівниками закладу.

У коментарі "Про все" Анатолій Бондаренко розповів подробиці інциденту, учасником якого він став.

- Я сьогодні вранці повів свою доньку до дитячої поліклініки, щоб здати аналізи. Як і всі відвідувачі, простояв у черзі. Коли ми здавали аналізи, то в кабінеті лабораторії я помітив коробку з благодійними внесками та запитав у медиків, що це таке. У відповідь почув, що вони збирають у відвідувачів поліклініки "благодійні внески". Вони (медики - ред.) мене спочатку не впізнали. Тоді всі полякалися, схопили ту коробку і сховали, - розповів міський голова. - І справа не лише у зборі благодійних внесків, а ще й у неорганізованості роботи закладу. Мені тепер цікаво, чим займається керівництво профільного департаменту. Я відразу ж викликав їх на місце і наказав провести перевірку за цим фактом.

Міський голова зазначив, що за результатами службового розслідування винних осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Читайте також: Стадник пояснив, чому в черкаських аптеках не видають «доступні ліки».

Коментарі

Вгору