Менше половини вчителів математики подолали поріг ЗНО, – Державна служба якості освіти

05 жовтня 2023, 10:28

Лише 180 учителів математики з 447 зареєстрованих для проходження сертифікації подолали «поріг» та отримали право взяти участь у другому етапі процедури.

Про це повідомили в Державній службі якості освіти.

Мінімальна кількість балів, яку необхідно було набрати учаснику ЗНО для проходження першого етапу, становила 60% від максимальної кількості балів.

Щодо викладачів української мови та літератури, то з 456 зареєстрованих для участі в сертифікації право брати участь у другому етапі отримали 398 учителів.

Тепер усі педагоги, які успішно склали незалежне тестування отримають на свої електронні адреси логіни й паролі персонального доступу до форми анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності. Анкета самооцінювання містить 80 тверджень для вчителів математики та 85 тверджень для вчителів української мови і літератури, відповіді на які обов’язкові. Зміст тверджень відповідає трудовим діям професійних компетентностей, що визначені професійними стандартами педагогів.

Після надсилання анкети протягом трьох робочих днів кожен учасник сертифікації отримає візуалізацію своїх результатів самооцінювання для проектування власного професійного розвитку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору