“Мені це наснилося” – Радуцького обрали секретарем міської ради

15 березня 2016, 11:32
DSC_6995

Фото "Про все".

Представника БПП "Солідарність" Олександра Радуцького обрали секретарем Черкаської міської ради.

За таке рішення проголосувало 32 депутати, проти - 4.

- Мені наснилося, що відбувається голосування за секретаря міської ради. І наснилося, що за мене проголосувало 30 депутатів, - повідомив Олександр Радуцький у коментарі журналістам перед оголошенням результатів.

Вже після оголошення результатів, новообраний секретар подякував депутатам за довіру і пообіцяв здивувати містян своєю роботою.

- Ми є єдиною командою з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком. Я зроблю усе для того, щоб об'єднати депутатський корпус, щоб у нас був конструктив. Ми здивуємо черкащан нашою роботою, - наголосив Радуцький.

Нагадаємо, напередодні голосування представники кількох депутатських фракцій в ЧМР в коментарі "Про все" спрогнозували, що сьогодні у Черкасах нарешті оберуть секретаря міськради і що ним стане саме Олександр Радуцький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

А що заважало йому ДИВУВАТИ ранiше? Самi лайки, скандали, зрив засiдань та “винiс мозку”! Навряд чи така людина зможе нас ще чимось здивувати! Та i не вiрю, що вiн “об”еднае депутатський корпус”! Домовленостi зiграли свою роль: масштабна кампанiя з вибору нового мера ( його агiтацiя на ТС “Антена” напару з Воротником),завдяки якiй вибрали Бондаренко, а взамiн – пiдтримка мера (спочатку радником назначив) та згодом таке жадане крiсло секретаря! Фу.

Вгору