Матусівська сільська рада саботує роботу виборчої комісії

16 жовтня 2020, 10:03

Робочий ранок 15 жовтня розпочався у Матусівській сільській дільничій виборчій комісії №710848 з пошуків місця для своєї роботи. Голова та члени ДВК прийшли до дільничої лікарні с.Матусів, де має розміщуватись їхня комісія, та виявили, що місце абсолютно не придатне для роботи. Більше того, в ньому йде ремонт і працюють будівельники. Про це інформує "Дзвін".

Голова комісії Наталія Поліщук каже, що вже з два тижні намагається з’ясувати ситуацію в сільській раді, але чує лише відмовки. Там, знають про наявну проблему, але заздалегідь не спромоглися змінити приміщення для роботи ДВК і повідомити про це Центральну виборчу комісію.

– Ми вже отримали виборчі списки і тепер навіть не знаємо, де їх зберігати. Адже приміщення по суті немає, робочі місця не обладнані, – розповіла голова комісії. – Сільський голова Василь Колісник каже, що може дати стіл і стілець, але це виглядає як знущання, оскільки в приміщенні будівельний пил, стоять непідключені труби для опалення, бруд, якісь залишки будматеріалів, працюють будівельники. Людям потрібно працювати, чергувати, а в таких умовах – це неможливо.

За словами Наталії Поліщук, самостійно вона не має права змінити приміщення для комісії, бо це буде суттєве порушення виборчого законодавства.

– Із 15 жовтня встановлюється чергування на ДВК, аби виборці могли прийти та перевірити наявність себе у списках. Як це робити, де це робити – я навіть не уявляю, – зазначає голова комісії. – А як приймати бюлетні, які ніде зберігати?! Дії сільського голови виглядають не інакше, як саботаж проведення виборів на нашій дільниці.

Наразі, комісія провела сьогоднішнє засідання поруч із приміщенням, на вулиці, розподіливши чергування. Як надалі працюватимуть – не знають та планують звертатися на ЦВК. Сподіваються, що питання таки буде вирішено.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору