Хто з конкурентів так боїться Віталія Ільченка?

16 жовтня 2020, 10:40

Навіщо на виборах псують агітаційні куби конкурентів: б’ють, ламають, палять? Головна мета –  показати, що, мовляв, виборці не підтримують кандидата, куби якого зіпсовані.  Є ще одна мета – завдати фінансових збитків конкуренту, з надією, що йому надокучить відновлювати зіпсоване. Але ця мета все ж менш значуща, ніж перша.

Як правило, псують куби найнебезпечнішого конкурента. Ті конкуренти, що мають незначний рейтинг – нікого не цікавлять, їхню агітацію не чіпають. Для псування зазвичай наймають асоціальних типів – безхатьків, наркозалежних. Оплата – 500-1000 гривень за зіпсований куб.

В Черкасах кілька разів спостерігалося масове псування агітації Віталія Ільченка. Куби інших кандидатів на посаду мера, що стояли поряд, не чіпали. На відео потрапляла одна й та ж група з 3-4 молодиків асоціального типу.

Робимо логічний висновок, що на цих виборах хтось дуже боїться кандидата у міські голови Віталія Ільченка. Хто б це міг бути? Хто та політична сила, що наймає асоціальних типів для псування агітації конкурента?

Сьогодні  тема псування агітаційних кубів кандидата на посаду мера Віталія Ільченка отримала продовження. Правоохоронцями був затриманий один із її виконавців. Затриманий на гарячому – під час псування агіткуба Віталія Ільченка на розі вулиці Небесної Сотні і бульвару Шевченка. Патрульний екіпаж саме проїжджав повз. На відео магазина зафіксовано, як молодик з усієї сили смикає куб, валить його і разом із ним падає на землю. Від патрульних він спробував втекти, але не вийшло.

Молодик виявився дуже схожим на чоловіка з групи, яка псувала куби раніше і була зафіксована на відео.

З затриманим працюють слідчі. Сподіваємося, що вони встановлять особи не тільки його спільників, а й замовника цієї брудної акції. А ще, думається, що в одному з виборчих штабів зараз дуже і дуже нервують…

Детальніше дивіться у відеосюжеті:*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору