Майбутній заступник губернатора готовий пройти люстрацію

28 березня 2014, 23:34

Голова Черкаської обласної організації партії "За Україну!" Віталій Коваль погоджується з рішенням Народної ради і готовий стати заступником голови облдержадміністрації із гуманітарних питань, а також куратором апарату ОДА. 

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Є така ідея у Народної ради і президії. Пройшовши через усі ці погодження, була зроблена пропозиція голові ОДА Юрію Ткаченко. Він з цим погодився. Поки що це на такому рівні. Я теж погоджуюся з рішенням Народної ради, - зазначив Віталій Коваль.

Також він готовий пройти люстрацію, якщо у цьому виникне потреба.

З першими кроками на майбутній посаді Віталій Коваль ще не визначився. На його думку, спершу необхідно ознайомитися з реальним станом справ.

- У першу чергу, потрібно ознайомитися з реальним станом справ, поспілкуватися з представниками усіх галузей, щоб зрозуміти, які кроки слід робити. Не маючи аналізу тієї ситуації, яка є наразі, я не можу нічого планувати, - заявив кандидат.

Закиди, що Віталій Коваль під час революційних днів не був активістом Майдану і раптом "з'явився" лише при розподілі посад, він спростовує.

- Тим людям, які мені закидають це, я хотів би відповісти, що я їх сам не бачив на Майдані. Постійно на своїй сторінці у мережі Facebook я висвітлював і події на столичному, і на місцевому Майдані, і барикади біля Головпоштамту. Якби мене там не було, то наврядчи мою кандидатуру на цю посаду погодили б у президії і на Народній раді у розширеному складі, - підкреслив майбутній заступник губернатора.

Нагадаємо, трьох майбутніх заступників губернатора вже вводять у курс справ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору