Мафіозі України провели «сходку» в Умані

17 червня 2014, 15:21

Перший чемпіонат психологічної гри «Мафії» в Умані проходив протягом двох днів. В ньому взяли участь 30 учасників з різних міст України. Вони не лише весело проводили час, а й навчалися відрізняти брехню від правди, інфлормує "Вечірня Умань".

- Ігри ми проводимо майже кожного тижня, проте подібний турнір ми організували вперше, - розповідає засновник гри «Мафія» в Умані Алекс Бойко. – Ми не очікували, що буде така велика кількість бажаючих взяти в ньому участь. До нас приїхали учасники із 7 міст України: Києва, Черкаси, Харкова, Вінниці, Кременчуга та Комсомольська. І звичайно «мафіозі» з Умані.

Чемпіонат «Мафії» проходив в готельно-ресторанному комплексі «Фортеця» протягом 2 днів. Першого дня пройшло 7 ігор, в трьох різних залах із різними складами гравців. По результатам балів у фінал вийшли лише 10 гравців. Серед них були і уманчани.

- Нас дуже тепло прийняли в Умані, тому всі «огріхи» організації та проведення ігор пішли на другий план, - розповідає учасник турніру Женя Булах. – Ігри пройшли емоційно. Гравці, які мали малий досвід, прагнули встигнути максимально навчитися всьому за ці декілька днів. Це було круто.

Завдяки «Мафії» гравці навчаються життю. Вони починаються краще «розбиратися» в людях та розрізняти брехню від правди.

- Ця гра розвиває пам’ять, інтуїцію, вміння слухати, говорити, бути уважним, відстоювати свою позицію та логічно думати, - ділиться з нами Алекс Бойко. – Особисто я вчуся відрізняти правду від брехні. Звичайно, до результатів детектора брехні мені ще далеко, але перші успіхи вже є.

За останній рік «маф-тусовка» в Умані збільшується з кожним днем.

- Особливо молодь почала відвідувати наші ігри саме після проведення чемпіонату. – зазначає Алекс. – Приєднатися до нашої «сiм'ї» дуже легко. Просто зателефонуйте за номером (063) 11-11-004 та запишіться на гру.

Симулятор игрового автомата Lucky Drink. Играть онлайн здесь http://free-azart-slots.com/gaminator/lucky-drink-online.html. Потрать время с пользой!

Поділитись

Коментарі

Вгору