УДАР закликає депутатів міськради до конструктивної співпраці

17 червня 2014, 15:48

Перша сесія Черкаської міської ради нового скликання відбулася 17 червня біля Будинку рад. Голова тервиборчкому урочисто оголосив список депутатів міськради нового скликання, до якого увійшли 12 депутатів від «УДАРу».

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації партії "УДАР".

Під час урочистого представлення депутатів та міського голови між окремими депутатами виникли суперечки. Зокрема, зчинилася бійка між Романом Діскантом, Русланом Зорею, Миколою Булатецьким та Олександром Радуцьким. Останній доводив, що негайне проведення сесії вкрай необхідне Сергієві Одаричу, щоб стати легітимним мером до судового засідання. Після цього Булатецький став звинувачувати Дісканта та Радуцького у фальсифікаціях та пособництві колишньому режиму.

Поведінку окремих депутатів прокоментував депутат міської ради, голова міського «УДАРу» Андрій Кондратенко. За його словами, у свій перший робочий день окремі депутати показали своє справжнє обличчя.

– Вибори минули, тому кожен обраний депутат має усвідомлювати всю відповідальність перед жителями Черкас. Настав час працювати, а не розводити балаган. Прикро, що деякі депутати цього не розуміють, – заявив Андрій Кондратенко.

За його словами фракція «УДАРу» в міській раді закликає усіх депутатів нового скликання до конструктивної роботи.

– Звертаюся до усіх депутатів: зараз не час для сварок, припиніть ворожнечу! Зараз ворог у нас один, тому ми маємо бути єдиними. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб забезпечити черкащанам мир, спокій та стабільний розвиток міста. А коли деякі депутати самі ж влаштовують між собою війни, це ненормально, – наголосив Андрій Кондратенко.

Також він додав, що фракція «УДАРу» готова співпрацювати з кожним депутатом міськради, якщо така співпраця буде спрямованою на користь черкащан.

Поділитись

Коментарі

Вгору