Лисянські лісівники відправили на війну відремонтований УАЗ

26 серпня 2015, 19:50

DSC_4306

Працівники Лисянського держлісгоспу відремонтували старенький УАЗ-469 та передали його для потреб військовослужбовців в зону антитерористичної операції.

– До нас звернулися з Чигиринщини з проханням допомогти із забезпеченням простим, але надійним автомобілем одного з військових формувань в АТО, - зазначив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. – Лисянські лісівники машину повністю перебрали, відремонтували, що треба – замінили. Це не перша і не остання наша допомога, яка, сподіваємося, наблизить перемогу та сприятиме забезпеченню миру в нашій державі.

Як наголосив директор Лисянського лісгоспу Володимир Штанько, передати автомобіль військовослужбовцям – то було спільне рішення колективу. Працівники ремонтно-механічної майстерні підприємства практично за тиждень перетворили непридатну для використання машину в надійний технічно-справний транспортний засіб. Контролював процес ремонту та відновлення авто завідувач РММ лісгоспу Сергій Козак.

– Від Чигиринської районної ради я звернувся до головного лісівника області Олександра Дзюбенка посприяти у вирішенні цього питання, – підкреслив  голова Чигиринської райради Петро Литвин. – Одразу ж знайшли підтримку. І саме в день визначного державного свята – в День Незалежності України – УАЗик було транспортовано на передову. Дуже важливо, щоб військовослужбовці відчували, що ми піклуємося про них і робимо все можливе, аби вони могли сумлінно виконувати свій військовий обов’язок.

Державні лісові господарства постійно надають допомогу різним військовим формуванням у вигляді пиломатеріалів, дров, речей першої необхідності, матеріалів для облаштування побутових умов військових, обмундирування, продуктів харчування. Лісгоспи Черкащини допомагали будувати фортифікаційні споруди на Сході нашої держави, надавши більше трьох тисяч  кубометрів лісоматеріалів для спорудження фортифікацій.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору