Луганчанка втекла в Черкаси з двома прийомними дочками (відео)

10 лютого 2015, 11:26

http://podrobnosti.ua/media/videos/2015/2/9/09-02-2015-2000-sjuzhet-5_ea3348aab8581f77bfb1a80a12865470.mp4

Вона втратила бізнес і квартиру, але придбала щось більше. Як війна на сході змінила життя луганчанки Наталії Горбенко, - йдеться в сюжеті Подробностей.

Восьмій ранку. Уже звичною дорогою Наталія веде дочок в дитячий сад. Війна на сході повністю змінила її життя. Ще рік тому успішна і незалежна - вона й уявити не могла, що доведеться покинути рідне місто. Так починається для Наталії ранок у Черкасах.

"Завожу старшу, роздягаємось, потім меншу в групу заводимо, а забираю у зворотному порядку", - розповідає Наталя.

Мамою Наталія Горбенко стала буквально півроку тому. Причому мамою одразу двох дівчаток-дошкольнят. Сестричок Алю і Поліну вона удочерила. Забрала з луганського дитбудинку якраз напередодні захоплення міста бойовиками. Своїх біологічних батьків дівчатка не пам'ятають. Сьогодні 5 річна Аля принесла в садочок свій малюнок. Хвалиться - малювати допомагала мама Наташа.

"А де ти такий пейзаж бачила? Ніде! Ти сама придумала? Нєєєє... з мамою".

В окупованому Луганську Наталія залишила і бізнес, і квартиру. Коли міни почали рватися біля будинку, вирішила кинути все і рятувати рідних. Бабуся Зінаїда - чаклує над ароматною кавою. Тепер у них новий будинок - наймана квартира в Черкасах. Кава вариться в старому сотейнику.

"Я їхала тільки брала, теплий одяг дітям і не могла взяти посуд... А коли дочка їздила в жовтні за речами, ось це хоч каструлі привезла, та тарілки, ложки вилки", - каже бабуся Зінаїда.

Тут в Черкасах сім'я Горбенко обжилася досить швидко - за допомогою волонтерів і деяких чиновників. Те, що з нею сталося, Наталія називає дивом. Вона досі не може повірити, що встигла перед самою війною удочерити дівчаток, а потім їм вдалося всім разом виїхати з окупованого міста і навіть забрати кота.

"Щаслива тому, що поруч зі мною мої найближчі люди - мої дівчата, моя мама, мій кіт. Я вважаю, найважливіше в житті - це наявність родичів і безпека їхня", - говорить Наталія Горбенко, біженка з Луганська.

Випивши каву, Наталія поспішає на чергування. Поки дочки в садку, жінка допомагає волонтерам в центрі для переселенців і активно шукає роботу. Сьогодні ввечері - піде на співбесіду.

Коментарі

Вгору