Лісничук привіз у Черкаси двох капралів поліції, які отримали поранення під ВР у 2015 році

01 березня 2016, 13:36
Фото: Арсен Аваков/Facebook

Фото: Арсен Аваков/Facebook

Сьогодні ввечері в п'ятнадцятому місті України заступить на чергування 21 екіпаж патрульної поліції.

Про це повідомив міністр МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, 256 кращих поліцейських пройшли конкурс 21 осіб на місце - з 5480 претендентів. Потім були місяці інтенсивної підготовки, тренінгів та навчання.

Відтак у новій патрульної поліції Черкас:
- 33 дівчини;
- 21 учасник бойових дій;
- Більше 90% патрульних поліцейських мають вищу освіту.

Начальником Управління патрульної поліції в Черкасах призначено майора поліції Вадима Лісничука.

"Вадим - активний учасник Євромайдану, відразу після Революції Гідності вступив в добровольчий батальйон "Київ-1", разом з батальйоном брав участь у забезпеченні правопорядку в Києві в перші дні після Майдану, одним з перших був відряджений в зону АТО. Брав участь у визволенні Миколаївки, Слов'янська, пройшов шлях від бійця добровольчого батальйону до командира батальйону "Київ-1", - написав Аваков.

З собою в патрульну поліцію Черкас Вадим запросив двох співробітників поліції з Києва - Олександра Даниленка та Андрія Майданика.

Фото: Арсен Аваков/Facebook

Фото: Арсен Аваков/Facebook

"Обидва сьогодні носять звання капрал поліції. Обидва не можуть пройти конкурсний відбір в патрульну службу. Обидва будуть працювати за вільним наймом. Чому пишу про них окремо? Тому що це наші бойові товариші, які отримали поранення 31 серпня 2015 року за Верховною Радою під час вибуху гранати РГП-5 . Вони - приклад вірності обов'язку і Присязі. Їм - завжди знайдеться місце в новій поліції! Вадим, Андрій, Олександр і всі хлопці з патрульної поліції Черкас - вірю - не підведуть!" - зазначив Арсен Аваков.

Поділитись

Коментарі

Вгору